نماد سایت موسسه حقوقی ن

وکیل بین المللی

مشاوره وکیل بین المللی به شما امکان می‌دهد از قانونی که برای حل اختلاف یا برطرف کردن مسئله‌ای وضع شده است به نحوی صحیح و مطلوب استفاده کنید.

بدون وکیل بین المللی و وکیل آنلاین رایگان استفاده از قوانین بین المللی دشوار و حتی غیرممکن است؛ زیرا قوانین با ادبیاتی حقوقی نگاشته شده و استفاده از آن‌ها نیاز به مهارت و تخصصی دارد که وکلا از آن برخوردارند.

مشاوره با وکیل بین المللی به شما امکان می‌دهد زمان کمتری به حل مسائل حقوقی بپردازید زیرا وکلا با استفاده از دانش خود زمان طولانی رسیدگی به مسائل حقوقی را کاهش می‌دهند و همچنین با انجام مراحل اداری و حضور در دادگاه و سایر مکان‌های مورد نیاز مانع از تلف شدن وقت موکل خود می‌شوند.

همچنین شما با استفاده از مشاوره بین المللی و مشورتی که وکیل به شما می‌دهد از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کنید؛ چراکه مسائل حقوقی بین المللی بسیار دقیق است و هر کلمه در یک دعوای حقوقی بین المللی بار حقوقی بر دوش گوینده می‌گذارد.

بهتر است قبل از هر اقدامی در مسائل حقوقی بین المللی با بهترین وکیل تلفنی ، وکیل آنلاین و یا وکیل حضوری مشورت کرده و سپس پیگیری خود را آغاز نمایید تا اطمینان داشته باشید که از نظر قانون حق با شماست.

وکیل بین المللی (وکیل پایه یک دادگستری) کیست و وظیفه وکیل چیست؟

وکیل، نماینده یا جانشین کسی است که از طرف شخص دیگری ( حقوقی یا حقیقی ) به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. وکیل در موضع دفاع، از تامینات شغل قضا برخوردار است و شخصاً امکان مبادرت به تجارت ندارد چون خلاف شان اوست. حرفه وکالت از آثار مترتبه بر تجارت، پیروی نمی‌کند و بدین جهت، وکالت را نمی‌توان یک کسب و کار تلقی کرد. موید این حقیقت قانونی، سیاستهای کلی نظام در امور قضایی است که وکالت را در زیرمجموعه امور قضایی آورده است و در قانون اساسی نیز در فصل سوم یعنی فصل حقوق ملت ذکر شده‌است و از اصل چهل و چهار مستثنی است.

وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند. می‌توان برای وکیل انتخابی حد و مرزی مشخص کرد که در چه زمینه‌ای اجازه وکالت از طرف موکل دارد و در چه زمینه‌ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد.

نایب السلطنه را در دوره صفویان «وکیل» می‌گفتند و عنوان «وکیل الرعایا» هم از همین‌جا برخاسته است.

چرا مشاور بین المللی موسسه وکلای دادگستر لازم است؟

همانگونه که برای مشاوره تخصصی سلامت از پزشک نظر می‌خواهیم برای مسائل بین المللی نیز مشورت با مشاور حقوقی بین المللی یا وکیل ضروری است؛ چراکه اگر افراد بدون مشورت با یک متخصص بین المللی شکایت و طرح دعوی کنند وقت زیادی در فرآیند پرونده از متخصصان قضایی و دادگاه‌ها تلف شده و این موضوع به اطاله دادرسی می‌انجامد.

تجربه و مهارت یک وکیل زبده در حرفه و تخصص خود، بزرگ‌ترین مزیتی است که در یک جلسه مشاوره حقوقی بین المللی به آن دسترسی پیدا خواهید کرد؛ هزاران راه نرفته شما بارها و بارها توسط یک وکیل با تجربه طی شده و تک تک ابهامات ذهنی و راه حل‌های بی‌جواب شما در یک جلسه مشاوره حقوقی بین المللی آنلاین پاسخ داده خواهند شد.

موسسه حقوقی داوری بین الملل

موسسه حقوقی و داوری بین الملل، یک موسسه حقوقی است که در زمینه داوری و حل اختلافات بین المللی فعالیت می‌کند. این موسسه با هدف تسهیل و تسریع روند حل و فصل اختلافات بین المللی تاسیس شده است.

مشاوره مهاجرت به کانادا

در صورتی که به دنبال مشاوره مهاجرت به کانادا هستید، می‌توانید از **مشاوره مهاجرت به کانادا آنلاین** استفاده کنید. با استفاده از این روش، شما می‌توانید با یک **مشاور مهاجرت به کانادا** با تجربه و متخصص در هر زمینه‌ای که نیاز دارید، به صورت آنلاین و در هر زمانی که می‌خواهید، مشورت کنید.

موسسه جقوقی “ن”، یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت به کانادا است. این موسسه با داشتن وکلا و مشاوران مجرب و با تجربه، به شما کمک می‌کند تا بهترین راه‌کارهای مهاجرتی را برای خود پیدا کنی.

مشاوره حقوقی بین المللی حضوری، وکیل تلفنی و یا وکیل آنلاین به چه صورت است؟

ساز و کار موسسه حقوقی ن بدین صورت است که در صورت نیاز به مشاوره می توانید در بخش پرسش و پاسخ سوال خود را بپرسید و یا با ارسال درخواست در قسمت تماس با ما و قرار دادن شماره همراه یا تلفن ثابت منتظر تماس وکیل انلاین بین المللی این موسسه باشید و از مشاوره حقوقی بین المللی تلفنی رایگان 24 ساعته بهره ببرید.پس از تماس وکیل بین المللی موسسه حقوقی ن و مشاوره حقوقی رایگان در صورت نیاز به مراجعه حضوری وقت ملاقات حضوری تعیین خواهد شد.پس از حضور و بررسی مدارک در صورت درخواست شما از بهترین وکیل بین المللی برای رسیدگی به پرونده استفاده می شود.

هدف موسسه حقوقی ن کمک به بازیابی حق و اجرای عدالت است و تا آنجا که به بتوانیم صادقانه به موکلین خود کمک خواهیم کرد.

بنابراین این موسسه با ارائه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه، پاسخ به سوالات حقوقی بین المللی و معرفی وکیل دعاوی حقوقی بین المللی به شما کمک خواهد کرد تا از مسیر پر پیچ و خم دادسرا و دادگاه به سلامت عبور کنید.
خروج از نسخه موبایل