نماد سایت موسسه حقوقی ن

وکیل حقوقی

مشاوره وکیل حقوقی به شما امکان می‌دهد از قانونی که برای حل اختلاف یا برطرف کردن مسئله‌ای وضع شده است به نحوی صحیح و مطلوب استفاده کنید.

بدون وکیل حقوقی و وکیل آنلاین رایگان استفاده از قوانین دشوار و حتی غیرممکن است؛ زیرا قوانین با ادبیاتی حقوقی نگاشته شده و استفاده از آن‌ها نیاز به مهارت و تخصصی دارد که وکلا از آن برخوردارند.

مشاوره با وکیل حقوقی به شما امکان می‌دهد زمان کمتری به حل مسائل حقوقی بپردازید زیرا وکلا با استفاده از دانش خود زمان طولانی رسیدگی به مسائل حقوقی را کاهش می‌دهند و همچنین با انجام مراحل اداری و حضور در دادگاه و سایر مکان‌های مورد نیاز مانع از تلف شدن وقت موکل خود می‌شوند.

همچنین شما با استفاده از مشاوره حقوقی و مشورتی که وکیل به شما می‌دهد از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کنید؛ چراکه مسائل حقوقی بسیار دقیق است و هر کلمه در یک دعوای حقوقی بار حقوقی بر دوش گوینده می‌گذارد.

بهتر است قبل از هر اقدامی در مسائل حقوقی با بهترین وکیل تلفنی ، وکیل آنلاین و یا وکیل حضوری مشورت کرده و سپس پیگیری خود را آغاز نمایید تا اطمینان داشته باشید که از نظر قانون حق با شماست.

وکیل حقوقی (وکیل پایه یک دادگستری) کیست و وظیفه وکیل چیست؟

وکیل، نماینده یا جانشین کسی است که از طرف شخص دیگری ( حقوقی یا حقیقی ) به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. وکیل در موضع دفاع، از تامینات شغل قضا برخوردار است و شخصاً امکان مبادرت به تجارت ندارد چون خلاف شان اوست. حرفه وکالت از آثار مترتبه بر تجارت، پیروی نمی‌کند و بدین جهت، وکالت را نمی‌توان یک کسب و کار تلقی کرد. موید این حقیقت قانونی، سیاستهای کلی نظام در امور قضایی است که وکالت را در زیرمجموعه امور قضایی آورده است و در قانون اساسی نیز در فصل سوم یعنی فصل حقوق ملت ذکر شده‌است و از اصل چهل و چهار مستثنی است.

وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند. می‌توان برای وکیل انتخابی حد و مرزی مشخص کرد که در چه زمینه‌ای اجازه وکالت از طرف موکل دارد و در چه زمینه‌ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد.

نایب السلطنه را در دوره صفویان «وکیل» می‌گفتند و عنوان «وکیل الرعایا» هم از همین‌جا برخاسته است

چرا مشاور حقوقی موسسه وکلای دادگستر لازم است؟

مشاوره حقوقی به معنای اظهار عقیده حرفه‌ای یا رسمی با توجه به مواد و رویه‌های قانونی در ارتباط با یک موقعیت مشخص است. مشاوره حقوقی معمولا به معنی مشاوره به افراد بر اساس تجزیه و تحلیل داده‌های مرتبط با یک وضعیت خاص است تا بر اساس آن بتوان مجموعه‌ای از اقدامات مبتنی بر قانون را صورت داد. مشاور حقوقی فردی است که اولا از قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی کاملا آگاه بوده و ثانیا با داشتن قدرت تحلیل مسائل مختلف می‌تواند راهنمایی‌های لازم را در مسائل حقوقی مختلف به موسسات، شرکت‌ها و افراد نیازمند به این مشاوره‌ها ارائه دهد. مشاوره حقوقی خانواده به دلیل اهمیت آن در حل مسائل حقوقی و احقاق حقوق شما، بسیار مهم است

همانگونه که برای مشاوره تخصصی سلامت از پزشک نظر می‌خواهیم برای مسائل حقوقی نیز مشورت با مشاور حقوقی یا وکیل ضروری است؛ چراکه اگر افراد بدون مشورت با یک متخصص حقوقی شکایت و طرح دعوی کنند وقت زیادی در فرآیند پرونده از متخصصان قضایی و دادگاه‌ها تلف شده و این موضوع به اطاله دادرسی می‌انجامد.

تجربه و مهارت یک وکیل زبده در حرفه و تخصص خود و مشاوره حقوقی در دعاوی بزرگ‌ترین مزیتی است که در یک جلسه مشاوره حقوقی به آن دسترسی پیدا خواهید کرد؛ هزاران راه نرفته شما بارها و بارها توسط یک وکیل با تجربه طی شده و تک تک ابهامات ذهنی و راه حل‌های بی‌جواب شما در یک جلسه مشاوره حقوقی آنلاین پاسخ داده خواهند شد

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

سریع ترین راه و مطمئن ترین راه مشاوره حقوقی کدام است؟

بهترین راه برای مشاوره حقوقی استفاده از **مشاوره حقوقی آنلاین** است. با استفاده از این روش، شما می‌توانید با یک **مشاور حقوقی** با تجربه و متخصص در هر زمینه‌ای که نیاز دارید، به صورت آنلاین و در هر زمانی که می‌خواهید، مشورت کنید.

در این روش، شما می‌توانید با یک **مشاور حقوقی** با تجربه و متخصص در هر زمینه‌ای که نیاز دارید، به صورت آنلاین و در هر زمانی که می‌خواهید، مشورت کنید.

به علاوه، مشاوره حقوقی آنلاین، یکی از سریع‌ترین روش‌های مشاوره حقوقی در دعاوی است. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن با یک مشاور حقوقی متخصص در ارتباط باشید و به سوالات خود پاسخ دهید. اما برای اطمینان از اینکه مشاور حقوقی شما، متخصص و قابل اعتماد است، بهتر است که از یک **مشاور حقوقی معتبر** استفاده کنید

خانواده مشاوره حقوقی حضوری، وکیل تلفنی و یا وکیل آنلاین به چه صورت است؟

ساز و کار موسسه حقوقی ن بدین صورت است که در صورت نیاز به مشاوره می توانید در بخش پرسش و پاسخ سوال خود را بپرسید و یا با ارسال درخواست در قسمت تماس با ما و قرار دادن شماره همراه یا تلفن ثابت منتظر تماس وکیل انلاین حقوقی این موسسه از طریق واتساپ باشید و از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته بهره ببرید.

پس از تماس وکیل حقوقی موسسه حقوقی ن و مشاوره حقوقی رایگان در صورت نیاز به مراجعه حضوری وقت ملاقات حضوری تعیین خواهد شد.

پس از حضور و بررسی مدارک در صورت درخواست شما از بهترین وکیل حقوقی و مشاوره حقوقی آنلاین فوری برای رسیدگی به پرونده استفاده می شود

هدف موسسه حقوقی ن کمک به بازیابی حق و اجرای عدالت است و تا آنجا که به بتوانیم صادقانه به موکلین خود کمک خواهیم کرد.

بنابراین این موسسه با ارائه مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه، پاسخ به سوالات حقوقی و معرفی وکیل دعاوی حقوقی به شما کمک خواهد کرد تا از مسیر پر پیچ و خم دادسرا و دادگاه به سلامت عبور کنید.

تماس با ما

091
حوزه مورد نیاز جهت مشاوره را نام ببرید مثلا مشاوره دعوای ملکی
خروج از نسخه موبایل