مشاوره وکیل خانواده به شما امکان می‌دهد از قانونی که برای حل اختلاف یا برطرف کردن مسئله‌ای وضع شده است به نحوی صحیح و مطلوب استفاده کنید.

بدون وکیل خانواده و وکیل آنلاین رایگان استفاده از قوانین دشوار و حتی غیرممکن است؛ زیرا قوانین با ادبیاتی حقوقی نگاشته شده و استفاده از آن‌ها نیاز به مهارت و تخصصی دارد که وکلا از آن برخوردارند.

مشاوره با وکیل خانواده به شما امکان می‌دهد زمان کمتری به حل مسائل حقوقی بپردازید زیرا وکلا با استفاده از دانش خود زمان طولانی رسیدگی به مسائل حقوقی را کاهش می‌دهند و همچنین با انجام مراحل اداری و حضور در دادگاه و سایر مکان‌های مورد نیاز مانع از تلف شدن وقت موکل خود می‌شوند.

همچنین شما با استفاده از مشاوره خانواده و مشورتی که وکیل به شما می‌دهد از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کنید؛ چراکه مسائل حقوقی بسیار دقیق است و هر کلمه در یک دعوای حقوقی بار حقوقی بر دوش گوینده می‌گذارد.

بهتر است قبل از هر اقدامی در مسائل حقوقی خانواده با بهترین وکیل تلفنی ، وکیل آنلاین و یا وکیل حضوری مشورت کرده و سپس پیگیری خود را آغاز نمایید تا اطمینان داشته باشید که از نظر قانون حق با شماست.

وکیل خانواده (وکیل پایه یک دادگستری) کیست و وظیفه وکیل چیست؟

وکیل، نماینده یا جانشین کسی است که از طرف شخص دیگری ( حقوقی یا حقیقی ) به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. وکیل در موضع دفاع، از تامینات شغل قضا برخوردار است و شخصاً امکان مبادرت به تجارت ندارد چون خلاف شان اوست. حرفه وکالت از آثار مترتبه بر تجارت، پیروی نمی‌کند و بدین جهت، وکالت را نمی‌توان یک کسب و کار تلقی کرد. موید این حقیقت قانونی، سیاستهای کلی نظام در امور قضایی است که وکالت را در زیرمجموعه امور قضایی آورده است و در قانون اساسی نیز در فصل سوم یعنی فصل حقوق ملت ذکر شده‌است و از اصل چهل و چهار مستثنی است.

وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند. می‌توان برای وکیل انتخابی حد و مرزی مشخص کرد که در چه زمینه‌ای اجازه وکالت از طرف موکل دارد و در چه زمینه‌ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد.

نایب السلطنه را در دوره صفویان «وکیل» می‌گفتند و عنوان «وکیل الرعایا» هم از همین‌جا برخاسته است

.

وکیل خانواده کسی است که در مسائل حقوقی مربوط به خانواده، از جمله طلاق، نفقه، حضانت، ارث و غیره، به مشاوره و نمایندگی مشتریان خود می‌پردازد. وکیل خانواده باید دارای دانش گسترده و تجربه کافی در حوزه حقوق خانواده باشد و بتواند با رویکردی حرفه‌ای و همدلانه، به حل مشکلات و دستیابی به نتایج مطلوب کمک کند
وکیل خانواده فردی است که با داشتن آگاهی کامل از قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی، می‌تواند راهنمایی‌های لازم را در مسائل حقوقی مختلف به موسسات، شرکت‌ها و افراد نیازمند به این مشاوره‌ها ارائه دهد

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده، باید معیارهایی مانند تخصص و سابقه وکالت، توصیه‌ها و نظرات دیگران، هزینه خدمات، و توانایی ارتباط و مذاکره را در نظر گرفت. همچنین باید توجه داشت که نوع مسئله‌ای که در خانواده وجود دارد، نیز بر انتخاب وکیل خانواده تأثیر دارد.

چرا مشاور خانواده موسسه وکلای دادگستر لازم است؟

همانگونه که برای مشاوره تخصصی سلامت از پزشک نظر می‌خواهیم برای مسائل حقوقی نیز مشورت با مشاور حقوقی خانواده یا وکیل ضروری است؛ چراکه اگر افراد بدون مشورت با یک متخصص خانواده شکایت و طرح دعوی کنند وقت زیادی در فرآیند پرونده از متخصصان قضایی و دادگاه‌ها تلف شده و این موضوع به اطاله دادرسی می‌انجامد.

تجربه و مهارت یک وکیل زبده در حرفه و تخصص خود، بزرگ‌ترین مزیتی است که در یک جلسه مشاوره خانواده به آن دسترسی پیدا خواهید کرد؛ هزاران راه نرفته شما بارها و بارها توسط یک وکیل با تجربه طی شده و تک تک ابهامات ذهنی و راه حل‌های بی‌جواب شما در یک جلسه مشاوره خانواده آنلاین پاسخ داده خواهند شد.

وکیل خانواده به دلیل آگاهی کامل از حقوق زن یا مرد، می‌تواند ادله محکمی را در دادگاه ارائه دهد و در این مسیر، به موکل خود کمک کند. وکیل خانواده در زمینه‌های، طلاق، نفقه، حضانت، تقسیم دارایی و اختلافات خانوادگی کار می‌کند. اهمیت وکیل خانواده در حل مسائل حقوقی خانوادگی بسیار مهم است. وکیل مشاوره حقوقی خانواده به دلیل تخصص خود در این زمینه، می‌تواند به موکل خود در مسائل حقوقی خانوادگی کمک کند و به او راهنمایی کند

مشاوره خانواده طلاق

مشاوره طلاق به معنای راهنمایی و کمک به زوجین در مورد مسائل مربوط به طلاق است. این مشاوره می‌تواند قبل از روال قانونی طلاق انجام گیرد و هدف آن اکثر اوقات رفع مشکل زوجین و کناره گیری آن ها از این معضل خانوادگی است. مشاوره طلاق می‌تواند به زوجین کمک کند تا با شناخت خواسته‌ها و نیازهای خود و همسر، تصمیم گیری بهتری برای آینده کنار آمدن با احساس درد و رنج داشته باشند

مشاوره آنلاین، تلفنی و یا حضوری با وکیل خانواده
مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره خانواده حضوری، وکیل تلفنی و یا وکیل آنلاین به چه صورت است؟

ساز و کار موسسه حقوقی ن بدین صورت است که در صورت نیاز به مشاوره می توانید در بخش پرسش و پاسخ سوال خود را بپرسید و یا با ارسال درخواست در قسمت تماس با ما و قرار دادن شماره همراه یا تلفن ثابت منتظر تماس وکیل انلاین خانواده این موسسه باشید و از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته بهره ببرید.

پس از تماس وکیل خانواده موسسه حقوقی ن و مشاوره حقوقی رایگان در صورت نیاز به مراجعه حضوری وقت ملاقات حضوری تعیین خواهد شد.

پس از حضور و بررسی مدارک در صورت درخواست شما از بهترین وکیل خانواده برای رسیدگی به پرونده استفاده می شود.

هدف موسسه حقوقی ن کمک به بازیابی حق و اجرای عدالت است و تا آنجا که به بتوانیم صادقانه به موکلین خود کمک خواهیم کرد.

بنابراین این موسسه با ارائه مشاوره خانواده تلفنی رایگان قوه قضاییه، پاسخ به سوالات حقوقی و معرفی وکیل دعاوی خانواده به شما کمک خواهد کرد تا از مسیر پر پیچ و خم دادسرا و دادگاه به سلامت عبور کنید.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *